BLAUPUNKT PP12WH / PP12BK

Warszawa, 13 października 2015r. – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Audio w Europie, wprowadza na polski rynek nowy przenośny radioodtwarzacz PP12WH/BK.

PP12WH_with mirror

Urządzenie charakteryzuje się niezwykłą funkcjonalnością oraz niebywałą jakością wykonania. PP12 posiada wbudowany tuner FM z syntezą cyfrową PLL oraz możliwością wprowadzenia do pamięci aż 50 stacji radiowych, co pozwala na zapamiętanie praktycznie wszystkich dostępnych programów. Wbudowana teleskopowa antena zapewnia doskonały odbiór w każdych warunkach i pozwala złapać sygnał tam gdzie inne radia zawodzą. Radioodtwarzacz  wyposażony jest w czytnik kart microSD oraz złącze USB, dzięki którym możliwe jest bezpośrednie odtwarzanie plików muzycznych z kompatybilnych nośników. Dodatkowo za pomocą gniazda AUX mamy możliwość wprowadzenia dowolnego sygnału audio przesyłanego przewodem zakończonym złączem typu „mini jack”. Do tego celu możemy na przykład wykorzystać wszelkiego rodzaju przenośne odtwarzacze MP3 i cieszyć się ulubioną muzyką zarówno w domu, jak i poza nim.
PP12 posiada wbudowany głośnik, który dysponuje mocą 1Watt RMS. Duży wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem zdecydowanie ułatwia odczyt parametrów, zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia lub nocą. Duże i wygodne w użyciu przyciski zlokalizowane w przedniej części urządzenia znacząco wpływają na komfort obsługi. Do dyspozycji użytkownika jest również zegar z funkcją alarmu oraz drzemki, niezbędne wówczas gdy zdarza nam się czasami zaspać. Zasilanie zarówno sieciowe, jak i bateryjne oraz wygodna rączka do przenoszenia sprawiają, że PP12 może być używane stacjonarnie w domu czy biurze, jak również jako radioodtwarzacz przenośny.
Firma Blaupunkt, aby zapewnić odpowiednie dopasowanie produktu do oczekiwań użytkowników, oferuje radioodtwarzacz  w dwóch wersjach kolorystycznych – białym z niebieskimi elementami (symbol PP12WH) oraz czarnym również z niebieskimi elementami (symbol PP12BK).

PP12BK_with mirror
Sugerowana cena detaliczna: 119 zł brutto

Funkcje i specyfikacja:
•    Radio FM z cyfrową syntezą częstotliwości PLL i pamięcią 50 stacji
•    Odtwarzacz SD/USB z odczytem plików MP3
•    Wejście minijack AUX-IN
•    Moc wyjściowa: 1 x 1W RMS
•    Wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem
•    Zegar z funkcją alarmu i drzemki
•    Teleskopowa antena radiowa
•    Zasilacz sieciowy: AC 230V~50Hz
•    Zasilanie bateryjne: 3×1.5V / R14 (zestaw nie zawiera baterii)
•    Wymiary: 210(szer.) x 138(wys.) x 45(gł.)mm
•    Waga: 0,72kg

O firmie Blaupunkt.

Powstanie firmy datowane jest na 1923 rok, kiedy radiofonia stawiała w Niemczech pierwsze kroki, w Berlinie została założona firma „Ideal” produkująca początkowo słuchawki. Każdą parę słuchawek technicy firmy dokładnie sprawdzali i oznaczali symbolem jakości – niebieską kropką. W końcu Klienci zaczęli pytać o słuchawki z niebieską kropką i tak przyjęła się nowa nazwa Blaupunkt. Symbol jakości stał się znakiem firmowym, a w roku 1938 również nazwą firmy. 100 lat historii motoryzacji to również lata technicznych wynalazków firmy Blaupunkt. W roku 1932 zakłady Ideal wyprodukowały pierwsze w Europie radio samochodowe – model Blaupunkt AS 5, który stał się fundamentem rozwoju współczesnych samochodowych systemów audio.

W Polsce Blaupunkt obecny jest od 1993 roku. Oferuje między innymi komponenty z zakresu elektroniki użytkowej, w skład której wchodzą urządzenia car audio oraz dynamicznie rozwijający się segment domowego sprzętu audio.

Wyłącznym dystrybutorem tych kategorii produktowych marki Blaupunkt w Polsce jest 2N-Everpol Sp. z o.o.

PODZIEL SIĘ NEWSEM ZE ZNAJOMYMI

MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ PONIŻSZE ARTYKUŁY?