AUDIO VIDEO SHOW 2015

Warszawa, 29 października 2015 – firma 2N-Everpol zaprasza na największą w Polsce i drugą co do wielkości w Europie wystawę „Audio Video Show”, która odbędzie się w dniach 6-8 listopada 2015 w Warszawie.

W apartamencie 507 na V piętrze hotelu Radisson Blu Sobieski zaprezentujemy wybrane produkty wyśmienitych marek Morel i Lector. Morel jest izraelską fabryką, która już od 40 lat wyznacza standardy w produkcji głośników najwyższej jakości. Lector natomiast jest włoską manufakturą, która z pasją produkuje przede wszystkim odtwarzacze CD i wzmacniacze stereo o niezwykle muzykalnym brzmieniu.

Absolutną nowością i gratką dla indywidualistów oraz projektantów i architektów wnętrz będą „grające obrazy” – płaskie systemy muzyczne firmy My Audio Art. Niemiecki producent oferuje aktywne – wyposażone w mocne wzmacniacze, wielodrożne systemy głośnikowe, które w formie obrazu powiesić można na ścianie. Podstawowym źródłem dźwięku może być dowolny smartfon wyposażony w Bluetooth, a funkcję ozdobną zapewnią grafiki wybierane spośród bogatej bazy gotowych projektów, bądź indywidualnie zamówione wydruki z dostarczonego pliku.

audioshow_logo

POBIERZ:

SPRAWDŹ NA:

PODZIEL SIĘ NEWSEM ZE ZNAJOMYMI

MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ PONIŻSZE ARTYKUŁY?