Najnowsze modele radioodtwarzaczy Audiomedia AMR 116 i AMR 117R już w sprzedaży!

Warszawa, 28 czerwca 2016 – Firma 2N-Everpol Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor produktów marki AUDIOMEDIA w Polsce, zajmującej jedno z czołowych miejsc w sprzedaży sprzętu car-audio w naszym kraju, wprowadza do sklepów nowe modele radioodtwarzaczy samochodowych AMR 116 i AMR 117R. To kolejne propozycje marki Audiomedia dla osób, które nie chcą w samochodzie zbyt skomplikowanych urządzeń, a jednocześnie cenią sobie funkcjonalność i łatwy dostęp do najważniejszych dzisiaj mediów tj. radio i pliki muzyczne.

Model AMR116 cechuje się białym wyświetlaczem LCD i przyciskami podświetlonymi kolorem niebieskim. Ich wielkość oraz zróżnicowany kształt znacznie ułatwiają obsługę urządzenia, co z pewnością przekona do zakupu wielu użytkowników. Zaś ciekawy design modelu AMR117R oraz czerwone podświetlenie wyświetlacza i przycisków zainteresuje osoby poszukujące produktów o nietuzinkowym wyglądzie.

AMR116

Audiomedia AMR116


AMR117R

Audiomedia AMR117R

Obydwa urządzenia korzystają z klasycznych dzisiaj źródeł dźwięku. Tuner UKF z pamięcią 18 stacji radiowych oraz gniazda przenośnych pamięci USB i SDHC o pojemności do 32GB umożliwiają słuchania ulubionej stacji radiowej lub piosenek zapisanych we własnej bibliotece muzycznej w formacie MP3 lub WMA. Wejście AUX mini-jack toruje drogę dla kolejnego źródła dźwięku, jakim może być smartfon, czy przenośny odtwarzacz plików. W sytuacji gdy jego bateria ulegnie rozładowaniu można ją podładować z gniazda USB w zamocowanym na stałe panelu przednim, co jest dużym udogodnieniem np. dla użytkowników nie rozstających się ze swoim smartfonem.

Wygodne pokrętło służy do regulacji głośności oraz pozostałych funkcji, jak tony niskie, wysokie, wybór fabrycznie zaprogramowanej korekcji dźwięku (POP, CLASS, ROCK), czy funkcji Loudness uwydatniającej krańce pasma przy cichym słuchaniu. Wzmacniacz 4 x 20W o niespotykanej w tej klasie cenowej jakości dźwięku zapewnia wystarczającą ilość mocy do napędzenia dwóch par standardowych głośników, a 2-kanałwe wyjście liniowe RCA umożliwia podłączenie dodatkowego wzmacniacza zewnętrznego.

Radioodtwarzacze posiadają wbudowane gniazda ISO i półkieszeń montażową, a niewielka głębokość instalacyjna zapewni łatwość montażu zarówno w samochodach osobowych, ciężarowych, jak i maszynach budowlanych, czy rolniczych.

Specyfikacja techniczna AMR116:
– Biały wyświetlacz LCD
– Niebieskie podświetlenie przycisków
– Pokrętło regulacji głośności
– Zegar
– Stały panel
– Złącze ISO w obudowie
– Półkieszeń montażowa
– Głębokość instalacyjna: 8cm
– Wzmacniacz 4 x 20W
– Tuner UKF
– Pamięć 18 stacji FM
– Przednie gniazda USB i SDHC: obsługa plików MP3/WMA, pojemność nośnika max. 32GB, ładowanie urządzeń przenośnych
– Przednie wejście AUX mini-jack
– 2-kanałowe liniowe wyjście RCA

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 109 PLN

Specyfikacja techniczna AMR117R:
– Czerwony wyświetlacz LCD
– Czerwone podświetlenie przycisków
– Pokrętło regulacji głośności
– Zegar
– Stały panel
– Złącze ISO w obudowie
– Półkieszeń montażowa
– Głębokość instalacyjna: 8cm
– Wzmacniacz 4 x 20W
– Tuner UKF
– Pamięć 18 stacji FM
– Przednie gniazda USB i SDHC: obsługa plików MP3/WMA, pojemność nośnika max. 32GB, ładowanie urządzeń przenośnych
– Przednie wejście AUX mini-jack
– 2-kanałowe liniowe wyjście RCA

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 109 PLN

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.audiomedia.pl

O firmie AUDIOMEDIA.

Audiomedia zostala założona w 2003 roku przez włoski koncern Clarital S.p.A, jednego z czołowych dystrybutorów produktów marki Clarion w Europie. W początkowych założeniach miała być uzupełnieniem oferty marki Clarion, ale z czasem stała się solidną podstawą oferującą całą gamę produktów w bardzo atrakcyjnych cenach, czyli segmencie rynku nie konkurującym z produktami firmy Clarion. W 2008 roku produkty Audiomedia z dużym powodzeniem weszły na rynek polski. Trzy lata później, widząc potencjał i dopasowanie do wymagań swoich użytkowników, dotychczasowy dystrybutor – firma 2N-Everpol stał się właścicielem marki Audiomedia, otrzymując tym samym przepustkę do najlepszych światowych fabryk, gdzie swoje produkty wytwarzają najbardziej znane elektroniczne marki. Wraz z graficznym odświeżeniem logo marki i layoutu, Audiomedia stopniowo rozszerza portfolio produktów, oferując wiele nowych rozwiązań dedykowanych do samochodu: od słuchania ulubionej muzyki, poprzez oglądanie filmów po systemy do nawigacji GPS. W najbliższych planach firmy jest rozszerzenie oferty o inne urządzenia oparte na najnowszych trendach technologicznych z dziedziny elektroniki użytkowej, które wykraczają poza ramy car-audio.

Więcej: www.audiomedia.pl

PODZIEL SIĘ NEWSEM ZE ZNAJOMYMI

MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ PONIŻSZE ARTYKUŁY?