AUDIOMEDIA AMR217 i AMR217R

Warszawa, 5 lipca 2016 – Firma 2N-Everpol, wyłączny dystrybutor produktów marki AUDIOMEDIA w Polsce, zajmującej jedno z czołowych miejsc w sprzedaży sprzętu car-audio w naszym kraju, wprowadza do sklepów dwa kolejne modele radioodtwarzaczy samochodowych AMR 217 i AMR 217R.

AMR217

Audiomedia AMR217


AMR217R

Audiomedia AMR217R

Obydwa modele nowych radioodtwarzaczy aspirują do wyższej klasy produktów, dysponując znacznie większym wyświetlaczem LCD i pilotem zdalnego sterowania w wyposażeniu fabrycznym. AMR 217 i AMR 217R różnią się od siebie kolorem podświetlenia. AMR 217 cechuje biały wyświetlacz i niebieskie przyciski, zaś cały panel AMR 217R posiada podświetlenie w kolorze czerwonym.

Urządzenia posiadają tuner UKF z pamięcią 18 stacji radiowych oraz gniazda USB i SDHC. Z przenośnych nośników pamięci o pojemności do 32GB można słuchać ulubionych piosenek zapisanych w formacie MP3 lub WMA. Dodatkowo gniazdo USB może służyć do ładowania urządzeń przenośnych, jak smartfon czy odtwarzacz MP3, który po podłączeniu do przedniego wejścia AUX mini-jack będzie stanowić kolejne źródło dźwięku – to pewne udogodnienie dla każdego użytkownika.

Regulacja głośności oraz pozostałych funkcji, jak tony niskie, wysokie, wybór fabrycznie zaprogramowanej korekcji dźwięku (POP, CLASS, ROCK) czy funkcji Loudness uwydatniającej krańce pasma przy cichym słuchaniu odbywa się za pośrednictwem dużego pokrętła oraz wygodnie rozmieszczonych przycisków. Do dyspozycji jest również niewielki i poręczny pilot zdalnego sterowania. Wbudowany wzmacniacz o mocy 4 x 20W gwarantuje wyjątkową w tej cenie jakość dźwięku i z powodzeniem napędzi dwa zestawy standardowych głośników. Do 2-kanałowego wyjścia RCA podłączyć można np. zewnętrzny wzmacniacz, który w połączeniu z subwooferem zapewni dodatkowe emocje.

Radioodtwarzacze posiadają wbudowane gniazda ISO i półkieszeń montażową, a niewielka głębokość instalacyjna zapewni łatwość montażu, zarówno w samochodach osobowych, ciężarowych, jak i maszynach budowlanych czy rolniczych.

Specyfikacja techniczna AMR 217:
– Duży biały wyświetlacz LCD
– Niebieskie podświetlenie przycisków
– Pokrętło regulacji głośności
– Zegar
– Stały panel
– Złącze ISO w obudowie
– Półkieszeń montażowa
– Głębokość instalacyjna: 8cm
– Pilot zdalnego sterowania
– Wzmacniacz 4 x 20W
– Tuner UKF
– Pamięć 18 stacji FM
– Przednie gniazda USB i SDHC : obsługa plików MP3/WMA, pojemność nośnika max. 32GB, ładowanie urządzeń przenośnych
– Przednie wejście AUX mini-jack
– 2-kanałowe liniowe wyjście RCA
Sugerowana cena detaliczna (brutto): 119 PLN

Specyfikacja techniczna AMR 217R:
– Duży czerwony wyświetlacz LCD
– Czerwone podświetlenie przycisków
– Pokrętło regulacji głośności
– Zegar
– Stały panel
– Złącze ISO w obudowie
– Półkieszeń montażowa
– Głębokość instalacyjna: 8cm
– Pilot zdalnego sterowania
– Wzmacniacz 4 x 20W
– Tuner UKF
– Pamięć 18 stacji FM
– Przednie gniazda USB i SDHC: obsługa plików MP3/WMA, pojemność nośnika max. 32GB, ładowanie urządzeń przenośnych
– Przednie wejście AUX mini-jack
– 2-kanałowe liniowe wyjście RCA
Sugerowana cena detaliczna (brutto): 119 PLN

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.audiomedia.pl

O firmie Audiomedia.

Audiomedia zostala założona w 2003 roku przez włoski koncern Clarital S.p.A, jednego z czołowych dystrybutorów produktów marki Clarion w Europie. W początkowych założeniach miała być uzupełnieniem oferty marki Clarion, ale z czasem stała się solidną podstawą oferującą całą gamę produktów w bardzo atrakcyjnych cenach, czyli segmencie rynku nie konkurującym z produktami firmy Clarion. W 2008 roku produkty Audiomedia z dużym powodzeniem weszły na rynek polski. Trzy lata później, widząc potencjał i dopasowanie do wymagań swoich użytkowników, dotychczasowy dystrybutor – firma 2N-Everpol stał się właścicielem marki Audiomedia, otrzymując tym samym przepustkę do najlepszych światowych fabryk, gdzie swoje produkty wytwarzają najbardziej znane elektroniczne marki. Wraz z graficznym odświeżeniem logo marki i layoutu, Audiomedia stopniowo rozszerza portfolio produktów, oferując wiele nowych rozwiązań dedykowanych do samochodu: od słuchania ulubionej muzyki, poprzez oglądanie filmów po systemy do nawigacji GPS. W najbliższych planach firmy jest rozszerzenie oferty o inne urządzenia oparte na najnowszych trendach technologicznych z dziedziny elektroniki użytkowej, które wykraczają poza ramy car-audio.
Więcej: www.audiomedia.pl

PODZIEL SIĘ NEWSEM ZE ZNAJOMYMI

MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ PONIŻSZE ARTYKUŁY?