BLAUPUNKT EJE801

Warszawa, 24 listopada 2016 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, wprowadza na rynek sokowirówkę EJE801, urządzenie stworzone z myślą o użytkownikach ceniących sobie zdrowe, pożywne i naturalne potrawy.

eje801_set

Sokowirówka oraz solidny szklany blender kielichowy o pojemności 1,8l w jednym pozwoli na przygotowanie urozmaiconych soków, koktajli lub popularnych wśród miłośników zdrowego odżywiania – smoothie. Dzięki sześciośmigłowym ostrzom, w które został wyposażony blender, użytkownik ma możliwość kruszenia lodu, zawsze wtedy kiedy chce przygotować orzeźwiający napój w gorące dni.

Szeroki 85 mm otwór na wsad, rzadko spotykany w dostępnych na rynku sokowirówkach, umożliwia przygotowanie napoju nawet z dużych owoców, dzięki czemu nie ma konieczności krojenia ich w odpowiednie kawałki. Model EJE801 z wbudowanym jednym z najlepszych, cichym (na najwyżej prędkości nie przekracza 85dB), ale zarazem silnym i wydajnym silnikiem stałoprądowym o mocy 1200 W, a także wysokiej jakości sitem ze stali nierdzewnej wyposażonym w ostrza centryczne, umożliwia przygotowanie soku aż z 82% użytych produktów. Ścianki sita mają formę mikrosiatki wykonanej z najwyższej jakości stali nierdzewnej, przez którą odciśnięty zostaje sok.

Pięć prędkości obrotowych pozwala na przygotowanie ulubionego soku, zarówno z owoców miękkich, jak i twardych. Wybierając prędkość pierwszą możemy przygotować sok z ulubionych owoców miękkich tj. porzeczki, maliny czy truskawki. Opcja nr 2 przeznaczona jest dla tych użytkowników, którzy są sympatykami soków z owoców cytrusowych. Prędkość nr 3 wybrać mogą te osoby, które chcą uzyskać klarowny sok z ananasa, zaś 4 zwolennicy jabłek i gruszek. Prędkość 5 została stworzona z myślą o dbających o smukłą linię i zdrowy organizm pasjonatach soków z twardych warzyw tj. marchewka.  Pojemnik na pulpę ma pojemność aż 2l, zatem rzadziej należy go opróżniać w trakcie pracy. Wyciśnięty sok trafia do przeźroczystego pojemnika o pojemności 1l, dzięki czemu widoczny jest stopień jego zapełnienia. Ułatwia to użytkownikowi komfort obsługi, nie trzeba często czyścić urządzenia, nawet jeśli, tak jak w tym przypadku, jest ono łatwe i przyjemne, a wszystkie elementy zdejmowalne można bez obaw o ich zniszczenie myć w zmywarce. Szklany kielich blendera wystarczy umyć pod bieżącą wodą z niewielkim dodatkiem płynu do mycia naczyń.

Sokowirówka została wyposażona w system zapobiegający kapaniu soku, zatem podczas całego procesu nie ma obaw, że część wyciskanego płynu znajdzie się na kuchennym blacie.  Obudowa, kolektor soku i filtr zostały wykonane ze stali nierdzewnej, pozostałe części z wysokiej jakości plastiku bezpiecznego dla zdrowia (BPA-free).  Solidna konstrukcja oraz wysoka jakość wykonania pozwolą cieszyć się sokowirówką Blaupunkt EJE801 przez długie lata, uzyskując zdrowe, pożywne i w szczególności bez dodatku konserwantów, soki dla Ciebie i Twojej rodziny.

Specyfikacja techniczna:
>  Uzyskuje do 82% soku z owoców!
>  Wydajny cichy silnik stałoprądowy 1200W
>  Pięć prędkości obrotowych do owoców miękkich i twardych
>  Elektryczne sterowanie z wyświetlaczem LCD
>  Kolektor soku, filtr, podajnik wykonane ze stali nierdzewnej
>  1l pojemnik na sok i 2l pojemnik na pulpę
>  Obudowa ze stali nierdzewnej
>  Łatwe czyszczenie (elementy zdejmowalne można myć w zmywarce)
>  Blokada kapania
>  Wysokiej jakości materiały bezpieczne dla zdrowia (BPA-free)
>  Zasilanie 220-240V~50/60Hz, moc: 1200W
>  Wymiary: 45 x 19.7 x 42.3 cm
>  Waga: 5,63 kg

Sugerowana cena detaliczna brutto: 499 zł

O firmie Blaupunkt.

Powstanie firmy datowane jest na 1923 rok, kiedy radiofonia stawiała w Niemczech pierwsze kroki, w Berlinie została założona firma „Ideal” produkująca początkowo słuchawki. Każdą parę słuchawek technicy firmy dokładnie sprawdzali i oznaczali symbolem jakości – niebieską kropką. W końcu Klienci zaczęli pytać o słuchawki z niebieską kropką i tak przyjęła się nowa nazwa Blaupunkt. Symbol jakości stał się znakiem firmowym, a w roku 1938 również nazwą firmy. 100 lat historii motoryzacji to również lata technicznych wynalazków firmy Blaupunkt. W roku 1932 zakłady Ideal wyprodukowały pierwsze w Europie radio samochodowe – model Blaupunkt AS 5, który stał się fundamentem rozwoju współczesnych samochodowych systemów audio. Obecnie marka w swoim portfolio posiada takie kategorie urządzeń jak car-audio, home audio, małe AGD, klimatyzacje, telewizory, systemy alarmowe, duże AGD do zabudowy.

Wyłącznym dystrybutorem tych kategorii produktowych marki Blaupunkt w Polsce jest 2N-Everpol Sp. z o.o.

PODZIEL SIĘ NEWSEM ZE ZNAJOMYMI

MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ PONIŻSZE ARTYKUŁY?