MIKROWIEŻE Z BLUETOOTH BLAUPUNKT

Warszawa, 19 kwietnia 2016 –  Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Audio w Europie, w swojej ofercie posiada trzy nowe mikrowieże z Bluetooth charakteryzujące się bardzo dobrą jakością dźwięku i precyzyjnym wykonaniem.Mikrowieża Blaupunkt MS35BT

Nowoczesne mikrowieże Blaupunkt nie tylko dobrze się prezentują. Zajmują również niewiele miejsca w domu, pozwalają cieszyć się czystym dźwiękiem, łączą w sobie funkcje, wśród których każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie.

MS12BT, MS30BT oraz MS35BT to niedawne nowości w ofercie Blaupunkt. Wszystkie trzy urządzenia wyposażone są w napęd umożliwiający odtwarzanie płyt CD, zarówno z tradycyjnymi plikami audio, jak również plikami MP3 nagranymi na płytach pojedynczego lub wielokrotnego zapisu (CR-R/CD-RW).  Mikrowieże wyposażono również w moduł Bluetooth, dzięki któremu możliwe jest odtwarzanie plików dźwiękowych zapisanych w pamięci wszelkich mobilnych urządzeń tj. smartfony, tablety czy laptopy. Użytkownik ma również możliwość odsłuchu swoich ulubionych utworów zapisanych na różnego rodzaju pamięciach USB, a znajdujące się na panelu przednim gniazdo mini-jack umożliwia mu słuchanie  muzyki za pomocą słuchawek także trochę głośniej, nie przeszkadzając w tym czasie innym domownikom. Wbudowany tuner z cyfrową syntezą PLL umożliwia wprowadzenie do pamięci 30 stacji radiowych, a dzięki funkcji szybkiego wyszukiwania możliwy jest bezpośredni wybór częstotliwości ulubionej rozgłośni za pomocą klawiatury numerycznej na pilocie zdalnego sterowania. Moc wyjściowa wbudowanego w mikrowieżach MS30BT i MS35BT wzmacniacza wynosi 20W RMS na kanał, a moc maksymalna całego zestawu to 120W. Moc wyjściowa wbudowanego wzmacniacza w mikrowieży MS12BT wynosi 5W RMS na kanał, a moc maksymalna całego zestawu to 30W. Urządzenia, poza wyglądem zewnętrznym i mocą wyjściową różnią się głośnikami. MS35BT posiada wyższej klasy przetworniki, dzięki czemu  wyróżnia się jeszcze lepszą jakością dźwięku.

Zaproponowane przez markę Blaupunkt mikrowieże doskonale wkomponowują się w przestrzeń zarówno domową, jak i biurową. Będą idealne dla tych, którzy mają ogromne zasoby ulubionej muzyki swoich telefonach lub odtwarzaczach mp3. Dzięki eleganckiemu wykonaniu będą również doskonałym prezentem. Wszystkie funkcje sterowane są za pomocą zdalnego pilota, wystarczy tylko wygodnie usiąść i delektować się ulubioną muzyką.

Sugerowana cena detaliczna brutto:
MS12BT – 379 zł
MS30BT – 469 zł
MS35BT – 499 zł

O firmie Blaupunkt.

Powstanie firmy datowane jest na 1923 rok, kiedy radiofonia stawiała w Niemczech pierwsze kroki, w Berlinie została założona firma „Ideal” produkująca początkowo słuchawki. Każdą parę słuchawek technicy firmy dokładnie sprawdzali i oznaczali symbolem jakości – niebieską kropką. W końcu Klienci zaczęli pytać o słuchawki z niebieską kropką i tak przyjęła się nowa nazwa Blaupunkt. Symbol jakości stał się znakiem firmowym, a w roku 1938 również nazwą firmy. 100 lat historii motoryzacji to również lata technicznych wynalazków firmy Blaupunkt. W roku 1932 zakłady Ideal wyprodukowały pierwsze w Europie radio samochodowe – model Blaupunkt AS 5, który stał się fundamentem rozwoju współczesnych samochodowych systemów audio.

W Polsce Blaupunkt obecny jest od 1993 roku. Oferuje między innymi komponenty z zakresu elektroniki użytkowej, w skład której wchodzą urządzenia car audio oraz dynamicznie rozwijający się segment domowego sprzętu audio.

Wyłącznym dystrybutorem tych kategorii produktowych marki Blaupunkt w Polsce jest 2N-Everpol Sp. z o.o.

PODZIEL SIĘ NEWSEM ZE ZNAJOMYMI

MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ PONIŻSZE ARTYKUŁY?