BLAUPUNKT MC60BT i MS5BK

Warszawa, 26 kwietnia 2016r. – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Audio w Europie, w swojej ofercie posiada dwie wieże charakteryzujące się dobrej jakości wykonaniem oraz bardzo dobrym brzmieniem. Pierwsze urządzenie MC60BT z karaoke będzie doskonałym kompanem podczas licznych wiosenno-letnich prywatek. MS5BK okaże się niezastąpione w małych pomieszczeniach, podczas niewielkich spotkań towarzyskich.

MC60BT_front_mirror

Blaupunkt MC60BT

MC60BT to wydajny zestaw muzyczny o łącznej mocy 150 Watt, z dołączonym mikrofonem do karaoke, dzięki któremu Ty i Twoi goście spędzicie niezapomniany wieczór. Wbudowany tuner FM z programowaniem 30 stacji w pamięci, możliwością odtwarzania płyt CD/CD-R/CD-RW z ulubionymi utworami zapisanymi w formacie MP3 oraz podłączenia przenośnej pamięci USB to funkcje, które niezbędne są podczas każdego spotkania towarzyskiego. Urządzenie posiada również funkcję bezprzewodowej transmisji plików za pomocą Bluetooth, co sprawia, że wieża stanowi całkowicie integralny zestaw do odsłuchu muzyki odtwarzanej ze zgodnych smartfonów, tabletów i laptopów. Wbudowany korektor parametryczny z trybami Classic, Rock, Pop, Jazz oraz wydajny wzmacniacz pozwalają uzyskać wysokiej jakości dźwięk, a załączony pilot zdalnego sterowania zdecydowanie podwyższa komfort obsługi. Nowoczesny wygląd MC60BT oraz zmienne podświetlenie głośników z pewnością sprawią, że każdy nastolatek będzie chciał mieć wieżę w swoim pokoju aby podczas imprez wprowadzać prawdziwy klimat disco, dorośli zaś na pewno będą korzystać z funkcji karaoke podczas niejednego spotkania ze znajomymi.

MS5BK_front_mirror

Blaupunkt MS5BK

Użytkownicy, którzy nie mają zbyt wiele miejsca w domu na sprzęt audio, z pewnością docenią mikrowieżę MS5BK. Mimo niewielkich rozmiarów urządzenie daje możliwość odtwarzania płyt CD/CD-R/CD-RW z nagranymi plikami MP3 oraz zaprogramowania do 30 stacji w tunerze FM z cyfrową syntezą PLL. Złącze USB oraz wejście Aux-in pozwalają na podłączenie zewnętrznych nośników i urządzeń z plikami dźwiękowymi, dzięki czemu możemy słuchać swoich ulubionych wykonawców. Wbudowany korektor parametryczny pozwala dostosować dźwięk do preferencji słuchacza, a wzmacniacz o mocy maksymalnej 30Watt zapewnia dużą dynamikę. Dołączony niewielki bezprzewodowy pilot ułatwia obsługę, zaś elegancka czarna obudowa doskonale wkomponuje się w nowoczesną przestrzeń. Urządzenie jest zgodne z normą ERP 2, która zapewnia minimalne zużycie prądu w trybie czuwania.

Sugerowana cena detaliczna brutto MC60BT: 599 zł
Sugerowana cena detaliczna brutto MS5BK: 269 zł

O firmie Blaupunkt.

Powstanie firmy datowane jest na 1923 rok, kiedy radiofonia stawiała w Niemczech pierwsze kroki, w Berlinie została założona firma „Ideal” produkująca początkowo słuchawki. Każdą parę słuchawek technicy firmy dokładnie sprawdzali i oznaczali symbolem jakości – niebieską kropką. W końcu Klienci zaczęli pytać o słuchawki z niebieską kropką i tak przyjęła się nowa nazwa Blaupunkt. Symbol jakości stał się znakiem firmowym, a w roku 1938 również nazwą firmy. 100 lat historii motoryzacji to również lata technicznych wynalazków firmy Blaupunkt. W roku 1932 zakłady Ideal wyprodukowały pierwsze w Europie radio samochodowe – model Blaupunkt AS 5, który stał się fundamentem rozwoju współczesnych samochodowych systemów audio.

W Polsce Blaupunkt obecny jest od 1993 roku. Oferuje między innymi komponenty z zakresu elektroniki użytkowej, w skład której wchodzą urządzenia car audio oraz dynamicznie rozwijający się segment domowego sprzętu audio.

Wyłącznym dystrybutorem tych kategorii produktowych marki Blaupunkt w Polsce jest 2N-Everpol Sp. z o.o.

PODZIEL SIĘ NEWSEM ZE ZNAJOMYMI

MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ PONIŻSZE ARTYKUŁY?