BLAUPUNKT MSR401 / MSR701

Warszawa, 8 grudnia 2016 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, wprowadza na rynek dwie wysokiej jakości elektryczne golarki męskie – model MSR701 oraz MSR401.

Oba urządzenia to niezaprzeczalni pomocnicy każdego mężczyzny, którzy sprawią, że poranne golenie przestanie być obowiązkiem, a stanie się przyjemnością. Dzięki technologii Multi D Shave maszynki zadbają także o trudno dostępny dla golarki zarost. Trzy niezależne głowice golące idealnie dopasują się do konturów twarzy i szyi każdego mężczyzny, a system równomiernego rozłożenia nacisku zapewni optymalne golenie.

Wysuwany trymer, potrójne pierścienie golące w głowicach w przypadku MSR701 i podwójne w przypadku MSR401, precyzyjnie zatroszczą się o każdy detal krótszego lub dłuższego zarostu użytkownika. Dzięki szóstej klasie wodoodporności IPX dla MSR401 oraz siódmej dla MSR701, maszynki można bez obaw używać pod prysznicem oraz myć pod bieżącą wodą, co z pewnością docenią osoby żyjące w biegu.

Urządzenie MSR701 dodatkowo wyposażone zostało w opatentowaną technologię głowic tnących Hi Precision Cut, których grubość wynosi zaledwie 0,1 mm, co sprawia, że nawet twardy i gęsty męski zarost nie będzie dla niej problemem. Kształt otworów w głowicach golących pozwala golić także najdrobniejszy zarost tuż przy samej skórze, a także trochę dłuższy, kilkudniowy. Głowice zaprojektowano tak, aby mężczyźni o delikatnej skórze nie mieli problemów z podrażnieniami, a także mieli możliwość golenia „na mokro” z dodatkiem pianki lub żelu do golenia.

Gumowana powierzchnia golarki MSR401 zapewni idealny chwyt maszynki i zapobiegnie ryzyku niechcianych cięć, zaś opływowy i smukły kształt MSR701 zminimalizuje dyskomfort wynikający z dłuższej pracy z urządzeniem. Zastosowana w urządzeniu MSR401 wysokiej jakości bateria niklowo-metalowo-wodorkowa pozwala na 60 minut użytkowania. Golarka MSR701 posiada wbudowany akumulator litowy, którego ładowanie trwa tylko 90 minut, a czas użytkowania to aż 70 minut. W obu przypadkach bateria nie jest obciążona efektem pamięci, nie wymaga formatowania, a dzięki temu nie traci tak szybko swojej maksymalnej pojemności. Komfortu obsługi urządzenia MSR401 dopełnia blokowany wyłącznik dający pewność, że nie włączy się ono przypadkowo. Model MSR701 wyposażono w wyświetlacz, na którym użytkownik odczyta procentowe naładowanie baterii, dzięki czemu będzie miał świadomość ile czasu urządzenie może jeszcze pracować w trybie bezprzewodowym.

MSR701
msr701with-base

Specyfikacja techniczna MSR701:
• Potrójne pierścienie tnące Hi-Precision Cut
•  Opatentowana technologia głowic tnących o grubości zaledwie 0,1mm
•  3 precyzyjne głowice dopasowujące się do kształtu twarzy (Multi D Shave)
•  Wodoodporna IPX7
•  Wyświetlacz wskazujący procentowo naładowanie baterii
•  Trymer do ścinania dłuższego zarostu
•  Zasilanie akumulatorowo-sieciowe
•  Do 70 minut pracy bez konieczności ładowania, 90 minut do pełnego naładowania baterii
•  Wysokiej jakości litowe baterie bez efektu pamięci
•  Cicha praca dzięki wysokoobrotowemu silnikowi
•  Waga: 0,21kg
•  Kod EAN: 5901750501487

Sugerowana cena detaliczna brutto: 299 zł

MSR401

msr401

Specyfikacja techniczna MSR401:
•  Podwójne pierścienie tnące
•  3 precyzyjne głowice dopasowujące się do kształtu twarzy (Multi D Shave)
•  Włącznik z funkcją blokowania
•  Wodoodporna IPX6
•  Trymer do ścinania dłuższego zarostu
•  Gumowany uchwyt dla ergonomii użytkowania
•  Zasilanie akumulatorowe
•  Do 60 minut pracy bez konieczności ładowania
•  Wysokiej jakości akumulatory Ni MH bez efektu pamięci
•  Waga: 0,19kg
•  Kod EAN: 5901750501500

Sugerowana cena detaliczna brutto: 109 zł

O firmie Blaupunkt.

Powstanie firmy datowane jest na 1923 rok, kiedy radiofonia stawiała w Niemczech pierwsze kroki, w Berlinie została założona firma „Ideal” produkująca początkowo słuchawki. Każdą parę słuchawek technicy firmy dokładnie sprawdzali i oznaczali symbolem jakości – niebieską kropką. W końcu Klienci zaczęli pytać o słuchawki z niebieską kropką i tak przyjęła się nowa nazwa Blaupunkt. Symbol jakości stał się znakiem firmowym, a w roku 1938 również nazwą firmy. 100 lat historii motoryzacji to również lata technicznych wynalazków firmy Blaupunkt. W roku 1932 zakłady Ideal wyprodukowały pierwsze w Europie radio samochodowe – model Blaupunkt  AS 5, który stał się fundamentem rozwoju współczesnych samochodowych systemów audio. Obecnie marka w swoim portfolio posiada takie kategorie urządzeń jak car-audio, home audio, małe AGD, klimatyzacje, telewizory, systemy alarmowe, duże AGD do zabudowy.

O firmie 2N-Everpol.

Firma 2N-EVERPOL powstała w 1992 roku zaczynając od dystrybucji opon, felg i kilku auto serwisów na terenie województwa mazowieckiego. Firma jest wyłącznym dystrybutorem najlepszych w swoich dziedzinach producentów branży elektroniki użytkowej tj. Blaupunkt, Clarion, Audiomedia, Brax, Helix, Match , Myaudioart, Lector czy Morel, a także produktów z kategorii małego AGD marki Blaupunkt. Drugą istotną działalnością firmy 2N-Everpol są usługi związane z caravaningiem. „Centrum Entuzjastów Caravaningu” w Tomicach k/Warszawy, jako największe centrum caravaningowe w Polsce, jest przedstawicielem w naszym kraju marek tj. HOBBY, WEINSBERG, TABBERT, GIMEX oraz dystrybutorem marek MOVERA, FRANKANA , REIMO, DOMETIC, ISABELLA, VENTURA, KNAUS. Firma 2N-EVERPOL co roku, począwszy od 2009 otrzymuje prestiżowe wyróżnienie w postaci Gazeli Biznesu, przez co trafiła do elitarnego Klubu Gazeli Biznesu – grona najbardziej rozwijających się firm w Polsce. W roku 2016 firma dołączyła do zaszczytnego grona firm wyróżnionych „Diamentem Forbesa”.

Więcej informacji: www.blaupunkt.com

PODZIEL SIĘ NEWSEM ZE ZNAJOMYMI

MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ PONIŻSZE ARTYKUŁY?