BLAUPUNKT AHS601

Warszawa, 8 listopada 2016 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, wprowadza na rynek najwyższej klasy nawilżacz powietrza AHS601 z wbudowanym jonizatorem oraz funkcją aromaterapii.

nawilzacz_ahs601_blaupunkt

Nawilżacz AHS601 pozwala na stałe utrzymywanie optymalnej wilgotności powietrza w zakresie od 40 do 80%, w zależności od indywidualnych preferencji użytkownika, dzięki czemu ogranicza do minimum podatność na infekcje i inne dolegliwości, a także rozwój grzybów i pleśni.

Wbudowany jonizator w nawilżaczu AHS601 ujemnie jonizuje powietrze, co skutecznie niweluje szkodliwy wpływ telewizorów, komputerów, radioodbiorników i innych urządzeń. Ujemnie zjonizowane powietrze sprzyja dobremu samopoczuciu i zmniejsza ilość bakterii w pomieszczeniu. Dzięki zwiększeniu ilości jonów ujemnych w powietrzu, niwelowane są również nieprzyjemne zapachy. Dzięki powyższym funkcjonalnościom nawilżacz AHS601 będzie idealnym rozwiązaniem do wszelkich biur i pomieszczeń, w których znajdują się urządzenia elektroniczne.

Terapie z użyciem naturalnych olejków zapachowych z każdym dniem zyskują na popularności. Oprócz funkcji estetycznej, aromaterapia stanowi doskonałe dopełnienie innych typów kuracji. Dzięki coraz bardziej popularnej funkcji aromaterapii z użyciem olejków zapachowych, nawilżacz pozwala w prosty sposób cieszyć się wybranym przez siebie zapachem, który ukoi zmysły, pobudzi i poprawi samopoczucie. Wystarczy wyjąć odpowiednią przystawkę, umieścić na niej kilka kropel olejku, po wsunięciu przystawki włączyć urządzenie i cieszyć się swoim ulubionym aromatem.

Wbudowany wyświetlacz LCD informuje o aktualnej temperaturze oraz wilgotności w pomieszczeniu. Dodatkowo timer pozwala na ustalenie czasu pracy nawilżacza (maksimum 24 godziny), a dzięki panelowi dotykowemu łatwo i bezproblemowo można go zaprogramować. Pilot zdalnego sterowania pozwala natomiast na kontrolę urządzenia bez konieczności podchodzenia do nawilżacza. Zbiornik na wodę o pojemności 4,5l gwarantuje długi czas pracy po jednorazowym uzupełnieniu.

Dzięki możliwości wyłączenia wyświetlacza, użytkownik może komfortowo wykorzystywać nawilżacz również w nocy, kiedy domownicy śpią, mając pewność, że wypoczywają w odpowiednich warunkach. Nowoczesna konstrukcja nawilżacza pozwoliła zredukować głośność pracy urządzenia, nie przekracza ona 35dB, tak więc nie musimy się również martwić o to, że któryś z domowników zostanie obudzony poprzez jego działanie.

Dzięki zastosowaniu filtra odwapniającego użytkownik nie musi się także martwić o osady wapienne na podłodze i meblach w bezpośrednim sąsiedztwie nawilżacza. Dodatkowe filtry są dostępne jako akcesoria ACC001.

Sugerowana cena detaliczna brutto:  349 zł

O firmie Blaupunkt.

Powstanie firmy datowane jest na 1923 rok, kiedy radiofonia stawiała w Niemczech pierwsze kroki, w Berlinie została założona firma „Ideal” produkująca początkowo słuchawki. Każdą parę słuchawek technicy firmy dokładnie sprawdzali i oznaczali symbolem jakości – niebieską kropką. W końcu Klienci zaczęli pytać o słuchawki z niebieską kropką i tak przyjęła się nowa nazwa Blaupunkt. Symbol jakości stał się znakiem firmowym, a w roku 1938 również nazwą firmy. 100 lat historii motoryzacji to również lata technicznych wynalazków firmy Blaupunkt. W roku 1932 zakłady Ideal wyprodukowały pierwsze w Europie radio samochodowe – model Blaupunkt AS 5, który stał się fundamentem rozwoju współczesnych samochodowych systemów audio. Obecnie marka w swoim portfolio posiada takie kategorie urządzeń jak car-audio, home audio, małe AGD, klimatyzacje, telewizory, systemy alarmowe, duże AGD do zabudowy.

Wyłącznym dystrybutorem tych kategorii produktowych marki Blaupunkt w Polsce jest 2N-Everpol Sp. z o.o.

PODZIEL SIĘ NEWSEM ZE ZNAJOMYMI

MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ PONIŻSZE ARTYKUŁY?