MATCH M 5DSP

Warszawa, 23 sierpnia 2016 –  Firma 2N-Everpol, wyłączny dystrybutor produktów Audiotec Fischer w Polsce, z przyjemnością informuje, że wzmacniacz z wbudowanym procesorem MATCH M 5DSP został uhonorowany nagrodą EISA 2016-2017.

M-5DSP-pers-connector-side-mit-EISA-LogoCytat jury EISA:

„M 5DSP jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w kieszeni koszuli, a jednak jest w stanie zapewnić olbrzymią wydajność dzięki 5-kanałowemu wzmacniaczowi z wbudowanym 7-kanałowym DSP. Dostarczając do 4x60W w trybie High-Power, plus do 160W dla kanału subwoofera – niesamowitą moc jak na urządzenie tak małych rozmiarów – może napędzić dowolne głośniki fabryczne i większość głośników dostępnych w sklepach. Dzięki siedmiu kanałom cyfrowego procesora dźwięku, M 5DSP może służyć jako centrum zaawansowanego systemu car audio. Match M 5DSP oferuje wszystko, czego można oczekiwać od zwykłego wzmacniacza i oddzielnego DSP ale z korzyścią w postaci jednej niewielkiej obudowy.”

M 5DSP to w pełni użyteczny 5-kanałowy wzmacniacz miniaturowych rozmiarów, wyposażony w potężny procesor DSP posiadający wszystkie, znane z innych konstrukcji Match i Helix, możliwości regulacji dźwięku za pośrednictwem komputera PC i programu DSP PC Tool. Dysponuje 4-kanałowym wejściem sygnału głośnikowego i cyfrowym wejściem optycznym w standardzie TOSLINK oraz pięcioma wyjściami głośnikowymi, wyjściem dla dodatkowego wzmacniacza oraz złączem do zewnętrznego sterownika DIRECTOR lub URC2A.

Urządzenie posiada dwa tryby pracy: Standard i High-Power. W trybie standard podstawowe 4 kanały legitymują się mocą 30W RMS, natomiast po przełączeniu do trybu High-Power moc się podwaja i z tego małego pudełeczka wydostaje się 60W RMS przy impedancji 4Ω na każdy z czterech podstawowych kanałów. Piąty kanał posiada moc 90W dla 4Ω i 160W przy 2Ω. Jeśli jednak okaże się, że moc dla subwoofera nie jest wystarczająca, to M 5DSP posiada wyjście dla zewnętrznego wzmacniacza, które w pełni sterowane jest poprzez wbudowany procesor DSP. Dzięki temu podłączając np. 2-kanałowy wzmacniacz M 2FX – tych samych miniaturowych rozmiarów – otrzymamy niebagatelny napęd dla subwoofera oferujący  2 x 125W RMS/4Ω i potężne 2 x 220W RMS przy 2Ω!

M 5DSP – cena detaliczna brutto: 2599zł

M 2FX – cena detaliczna brutto: 1999zł

PODZIEL SIĘ NEWSEM ZE ZNAJOMYMI

MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ PONIŻSZE ARTYKUŁY?