BLAUPUNKT MC80BT

Warszawa, 4 lipca 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, rozszerza swoją ofertę produktów małego AGD o linię wysokiej jakości odkurzaczy VCC301 oraz VCB701. Oba modele to nowoczesne urządzenia, które opierają swoje działanie na dwóch różnych sposobach separacji kurzu, co z pewnością zostanie docenione przez osoby uczulone na zanieczyszczenia i roztocza.

Higiena i czystość w domu to nie lada wyzwanie, z którym codziennie musi zmierzyć się każdy z nas. Nie tylko alergicy powinni zwrócić szczególną uwagę na jakość sprzętu do odkurzania oraz filtry, które zostały w nim zastosowane. Dzięki wprowadzonym do sprzedaży odkurzaczom marki Blaupunkt odkurzanie stanie się łatwiejsze i skuteczniejsze, a powietrze w naszym domu czystsze.

Model VCB701 to klasyczny odkurzacz workowy o pojemności worka aż 3,5l, w związku z tym znika kłopot jakim jest jego częste opróżnianie. W zestawie z odkurzaczem dołączono worek płócienny wielokrotnego użytku oraz worek jednorazowy z mikro-włókien, które doskonale filtrują powietrze z kurzu oraz są wytrzymalsze niż powszechne worki papierowe.

Model VCC301 to alternatywa dla osób, które nie chcą martwić się o koszty eksploatacji odkurzacza i zakup worków. Opiera on swoje działanie na wirowym ruchu powietrza. W specjalnym pojemniku, dzięki działaniu siły odśrodkowej, kurz i inne zanieczyszczenia są separowane od powietrza. Wygodny w obsłudze zbiornik jest także łatwy w opróżnianiu.

Wybierając odkurzacz do swojego domu warto mieć na uwadze jego wydajność oraz efektywność.  Parametry, którymi cechują się modele marki Blaupunkt spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, a także będą miały znaczący wpływ na koszty eksploatacji, a także domowy budżet, który zamiast na rachunki za prąd będziemy mogli przeznaczyć na przyjemności. Klasa energetyczna A zapewnia bardzo dobry stosunek wydajności do poboru mocy. Klasa DpuHF A to gwarancja dokładnego zebrania wszystkich zanieczyszczeń z twardych powierzchni, zatem będzie idealnym wyborem dla tych użytkowników, którzy w swoim domu mają głównie panele i podłogi drewniane. Klasa DpuC C w modelu VCB701 i D w modelu VCC301 zapewniają zebranie odpowiednio do 87% i 83% zanieczyszczeń z dywanów za jednym pociągnięciem szczotki odkurzacza. Z obu odkurzaczy wydobywa się również oczyszczone powietrze dzięki klasie reemisji A oraz zaawansowanym, wymiennym filtrom HEPA H13, które zatrzymują nawet 99,97% zanieczyszczeń z powietrza.

Odkurzacze wyposażone zostały w długi, 5m kabel oraz praktyczny zwijacz. Można je stawiać zarówno w pionie jak i poziomie, dzięki czemu odkurzenie np. schodów staje się o wiele mniej męczące. Metalowa rura teleskopowa jest lekka i wygodna. Dodatkowo, model VCB701 posiada kółka z miękkiego materiału, jest więc bezpieczny dla delikatnych podłóg. Dodatkowe akcesoria dołączone do urządzenia są niezwykle przydatne przy starannym odkurzaniu, pozwalają dotrzeć nawet w te trudno dostępne miejsca i zakamarki w naszym domu. W zestawie z odkurzaczami Blaupunkt znajduje się uniwersalna ssawko-szczotka i specjalna ssawka do tapicerek, która usunie zanieczyszczenia z dywaników i domowych foteli. W zestawie z VCC301 znajduje się również ssawka szczelinowa, przeznaczona do czyszczenia miejsc, do których dostęp jest utrudniony oraz ssawka „pędzel”. Model VCB701 wzbogacono o ssawkę szczelinową 2w1 (z wysuwanym włosiem) oraz dodatkowo  turbo-szczotkę (ssawko-szczotkę z wirującym włosiem), napędzana powietrzem zasysanym do odkurzacza, która doskonale zbiera włosy i sierść zwierząt ze wszystkich powierzchni oraz ssawko-szczotkę z delikatnym włosiem do podłóg twardych.

Nowe odkurzacze marki Blaupunkt to urządzenia, które pozwolą każdemu użytkownikowi zadbać o czystość w domu, a ich nowoczesny design dodatkowo ucieszy oko każdego użytkownika.

Specyfikacja techniczna VCC301:


•    Pojemność zbiornika na kurz 1,2l
•    Zwijacz przewodu, przewód 5m
•    Regulacja ssania w uchwycie
•    Filtr HEPA H13
•    Zabezpieczenie przed przegrzaniem
•    Poziomy i pionowy system parkowania
•    Klasa energetyczna A, DpuHF A, DpuC D, Reemission: A
•    Głośność poniżej 77dB
•    Akcesoria: Ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, metalowa rura teleskopowa
•    Zasilanie 220-240V~50/60Hz, moc: 700W
•    Wymiary: 34,2 x 25,2 x 22,2cm
•    Waga: 4,6 kg
•    Kod EAN: 5901750501739

Sugerowana cena detaliczna brutto: 229 zł

Specyfikacja techniczna VCB701:


•    Worki na kurz o pojemności 3,5l
•    Zwijacz przewodu, przewód 5m
•    Regulacja mocy ssania
•    Miękkie kółka
•    Filtr HEPA H13
•    Zabezpieczenie przed przegrzaniem
•    Poziomy i pionowy system parkowania
•    Klasa energetyczna A, DpuHF A, DpuC C, Reemission: A
•    Głośność poniżej 78dB
•    Akcesoria: Ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa 2w1, turboszczotka, ssawko-szczotka do twardej podłogi, metalowa rura teleskopowa
•    Wymienne worki z mikro-włókien ACC014
•    Zasilanie 220-240V~50/60Hz, moc: 700W
•    Wymiary: 44 x 24 x 23,5cm
•    Waga: 7kg
•    Kod EAN: 5901750501838

Sugerowana cena detaliczna brutto: 329 zł

O firmie Blaupunkt.

Powstanie firmy datowane jest na 1923 rok, kiedy radiofonia stawiała w Niemczech pierwsze kroki, w Berlinie została założona firma „Ideal” produkująca początkowo słuchawki. Każdą parę słuchawek technicy firmy dokładnie sprawdzali i oznaczali symbolem jakości – niebieską kropką. W końcu Klienci zaczęli pytać o słuchawki z niebieską kropką i tak przyjęła się nowa nazwa Blaupunkt. Symbol jakości stał się znakiem firmowym, a w roku 1938 również nazwą firmy. 100 lat historii motoryzacji to również lata technicznych wynalazków firmy Blaupunkt. W roku 1932 zakłady Ideal wyprodukowały pierwsze w Europie radio samochodowe – model Blaupunkt AS 5, który stał się fundamentem rozwoju współczesnych samochodowych systemów audio. Obecnie marka w swoim portfolio posiada takie kategorie urządzeń jak car-audio, home audio, małe AGD, klimatyzacje, telewizory, systemy alarmowe, duże AGD do zabudowy.

O firmie 2N-Everpol.

Firma 2N-EVERPOL powstała w 1992 roku zaczynając od dystrybucji opon, felg i kilku auto serwisów na terenie województwa mazowieckiego. Firma jest wyłącznym dystrybutorem najlepszych w swoich dziedzinach producentów branży elektroniki użytkowej tj. Blaupunkt, Clarion, Audiomedia, Brax, Helix, Match , Myaudioart, Lector czy Morel, a także produktów z kategorii małego AGD marki Blaupunkt. Drugą istotną działalnością firmy 2N-Everpol są usługi związane z caravaningiem. „Centrum Entuzjastów Caravaningu” w Tomicach k/Warszawy, jako największe centrum caravaningowe w Polsce, jest przedstawicielem w naszym kraju marek tj. HOBBY, WEINSBERG, TABBERT, GIME, FLAMEFIELD oraz dystrybutorem marek MOVERA, FRANKANA , REIMO, DOMETIC, ISABELLA, VENTURA, KNAUS. Firma 2N-EVERPOL co roku, począwszy od 2009 otrzymuje prestiżowe wyróżnienie w postaci Gazeli Biznesu, przez co trafiła do elitarnego Klubu Gazeli Biznesu – grona najbardziej rozwijających się firm w Polsce. W roku 2016 firma dołączyła do zaszczytnego grona firm wyróżnionych „Diamentem Forbesa”.

Więcej informacji: www.blaupunkt.com

PODZIEL SIĘ NEWSEM ZE ZNAJOMYMI

MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ PONIŻSZE ARTYKUŁY?