Firma 2N-Everpol wraz z filią ”Centrum Entuzjastów Caravaningu” zapraszają na prezentację swoich flagowych produktów caravaningowych podczas największych motoryzacyjnych targów w Polsce „Motor Show”(www.MotorShow.pl), które odbędą się w dniach 9-12.04.2015 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

motor_show_2015W tym roku na stoisku zaprezentujemy zwiedzającym kampery i przyczepy, które z pewnością wzbudzą zainteresowanie najbardziej wymagających Klientów. Wzorem lat ubiegłych na naszym stoisku można będzie zapoznać się z portfolio eleganckich naczyń z melaminy niemieckiej firmy Gimex, stworzonych z myślą o entuzjastach podróżowania. Niska waga, wysoka wytrzymałość i odporność wielokrotnie sprawdziły się w codziennym użytkowaniu, w porównaniu z tradycyjnymi naczyniami.

Zapraszamy serdecznie do Poznania, w dniach: 9-12.04.2015r. Nasze stoisko znajdziecie Państwo w pawilonie nr 3 na parterze.

O Motor Show.

Targi Motor Show to największe w Polsce profesjonalne targi branży motoryzacyjnej, które odbywają się w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich. W dniach od 9 do 12 kwietnia 2015 podczas targów Motor Show Poznań w ramach trzech branżowych salonów: samochodowy, motocyklowy i caravaningowy, swoje ekspozycje zaprezentuje ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy. Więcej informacji : www.MotorShow.pl