BLAUPUNKT MSR801 i HCS201

Warszawa, 15 grudnia 2016 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, rozszerza portfolio urządzeń do pielęgnacji dla mężczyzn o dwa kolejne modele – golarkę MSR801 oraz maszynkę do strzyżenia włosów HCS201.

Golarka MSR801 to urządzenie typu 3 w 1 – idealna golarka, maszynka do strzyżenia włosów i trymer, dzięki czemu użytkownik może zadbać zarówno o swój zarost, ten krótki i dłuższy, jak i o fryzurę. Wizyty u fryzjera mogą przejść zatem do historii, oszczędzając czas i mając pozytywny wpływ na zasobność portfela użytkownika.

Urządzenie zostało wyposażone w  trzy niezależne głowice golące, które idealnie dopasowują się do konturów twarzy i szyi, zaś system równomiernego rozłożenia nacisku zapewnia optymalne golenie. Dzięki technologii Multi-D shave użytkownik nie doświadczy problemu z niedostępnym dla golarki miejscami na męskiej twarzy. Komfortu golenia dopełnia opatentowana technologia głowic tnących, których grubość wynosi zaledwie 0,1mm, dzięki temu nawet twardy i gęsty zarost nie będzie stanowił dla tego modelu problemu. Kształt otworów w głowicach golących pozwala golić najdrobniejszy zarost tuż przy samej skórze, jak i już trochę dłuższy np. kilkudniowy. Głowice zostały zaprojektowane w taki sposób, aby minimalizować ryzyko podrażnień, nawet skóry wrażliwej.  Osobom żyjącym w pośpiechu na pewno spodoba się także możliwość golenia pod prysznicem bądź w wannie, a dzięki klasie wodoodporności IPX7 urządzenie można bez obaw umyć pod bieżącą wodą.

Dzięki funkcji trymera i strzyżarki do włosów, użytkownik może modelować dłuższą brodę, a także zadbać o swoją fryzurę. Wystarczy zmienić nasadkę golącą na dołączoną nasadkę trymera. W zestawie z urządzeniem znajdują się 4 plastikowe nakładki grzebieniowe (3/6/9/12mm), co daje duże pole do popisu nawet amatorom fryzjerstwa. Dodatkowo, nasadka trymera posiada ceramiczne ostrza,  co czyni z niej profesjonalną maszynkę do strzyżenia. Wyświetlacz wskazujący procentowe naładowanie baterii, ułatwi użytkownikowi kontrolę  czasu w jakim urządzenie będzie mogło pracować w trybie bezprzewodowym.  Dla wszystkich zwolenników wyspecjalizowanych urządzeń, firma Blaupunkt poszerza także swoją ofertę produktów o strzyżarkę HCS201 – profesjonalne urządzenie, które pozwoli mężczyznom zadbać o ich fryzurę w domowym zaciszu, bez ponoszenia kosztów usług fryzjerskich. Głowica i ostrza maszynki HCS201 są wykonane z niezwykle wytrzymałej stali nierdzewnej. Części te są dodatkowo łatwe w czyszczeniu, dzięki możliwości wyjęcia ostrzy. Nasadka pozwalająca regulować długość włosów (3-6 mm oraz 9-12 mm) zapewnia prostotę i wygodę użytkowania. W zestawie znajduje się również olej maszynowy do smarowania ostrzy. Oba urządzenia cechuje smukła, solidna i ergonomiczna budowa, zapewniająca odpowiedni, pewny chwyt oraz stylowy design utrzymany w czarnych odcieniach.

Golarka MSR801 dzięki zastosowaniu wysokiej jakości akumulatorów litowych pozwala na 70 minut pracy w trybie bezprzewodowym. W przypadku rozładowania urządzenia, można z niego korzystać również za pomocą zasilania sieciowego. Maszynka do strzyżenia włosów HCS201 wyposażona została w akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe, dzięki którym urządzenie w trybie bezprzewodowym działa aż do 45 minut. Zastosowane w obydwu urządzeniach akumulatory pozbawione są efektu pamięci i nie wymagają formatowania, już na początku użytkowania zapewniając maksimum swoich możliwości.

MSR801
msr801_side_shaver

Specyfikacja techniczna MSR801:
•    Potrójne pierścienie tnące Hi-Precision Cut
•    Opatentowana technologia głowic tnących o grubości    zaledwie 0,1mm
•    3 precyzyjne głowice dopasowujące się do kształtu twarzy (Multi-D shave)
•    Wodoodporna IPX7
•    Wyświetlacz wskazujący procentowo naładowanie baterii
•    Zasilanie akumulatorowo-sieciowe
•    Funkcja trymera i maszynki do włosów
•    Ceramiczne ostrza maszynki do włosów
•    4 nasadki grzebieniowe w komplecie (3/6/9/12 mm)
•    Do 70 minut pracy bez konieczności ładowania, 90 minut do pełnego naładowania baterii
•    Wysokiej jakości litowe baterie bez efektu pamięci
•    Kod EAN: 5901750501531
Sugerowana cena detaliczna brutto: 399 zł

HCS201
hcs201_front_mirror

Specyfikacja techniczna HCS201:
•    Zasilanie akumulatorowe
•    Ostrza mogą być łatwo zdjęte do czyszczenia
•    Wydajny silnik stałoprądowy
•    Stalowe ostrza i głowica
•    8 godzinne ładowanie
•    Do 45 minut pracy po jednym ładowaniu
•    Akumulatory NiMH bez efektu pamięci
•    Nasadki grzebieniowe dla długości strzyżenia 3-6 i 9-12mm
•    Olej maszynowy i grzebień w zestawie
•    Waga: 0,18kg
•    Kod EAN: 5901750501494
Sugerowana cena detaliczna brutto: 79 zł

O firmie Blaupunkt.
Powstanie firmy datowane jest na 1923 rok, kiedy radiofonia stawiała w Niemczech pierwsze kroki, w Berlinie została założona firma „Ideal” produkująca początkowo słuchawki. Każdą parę słuchawek technicy firmy dokładnie sprawdzali i oznaczali symbolem jakości – niebieską kropką. W końcu Klienci zaczęli pytać o słuchawki z niebieską kropką i tak przyjęła się nowa nazwa Blaupunkt. Symbol jakości stał się znakiem firmowym, a w roku 1938 również nazwą firmy. 100 lat historii motoryzacji to również lata technicznych wynalazków firmy Blaupunkt. W roku 1932 zakłady Ideal wyprodukowały pierwsze w Europie radio samochodowe – model Blaupunkt AS 5, który stał się fundamentem rozwoju współczesnych samochodowych systemów audio. Obecnie marka w swoim portfolio posiada takie kategorie urządzeń jak car-audio, home audio, małe AGD, klimatyzacje, telewizory, systemy alarmowe, duże AGD do zabudowy.

O firmie 2N-Everpol.
Firma 2N-EVERPOL powstała w 1992 roku zaczynając od dystrybucji opon, felg i kilku auto serwisów na terenie województwa mazowieckiego. Firma jest wyłącznym dystrybutorem najlepszych w swoich dziedzinach producentów branży elektroniki użytkowej tj. Blaupunkt, Clarion, Audiomedia, Brax, Helix, Match , Myaudioart, Lector czy Morel, a także produktów z kategorii małego AGD marki Blaupunkt. Drugą istotną działalnością firmy 2N-Everpol są usługi związane z caravaningiem. „Centrum Entuzjastów Caravaningu” w Tomicach k/Warszawy, jako największe centrum caravaningowe w Polsce, jest przedstawicielem w naszym kraju marek tj. HOBBY, WEINSBERG, TABBERT, GIMEX oraz dystrybutorem marek MOVERA, FRANKANA , REIMO, DOMETIC, ISABELLA, VENTURA, KNAUS.  Firma 2N-EVERPOL co roku, począwszy od 2009 otrzymuje prestiżowe wyróżnienie w postaci Gazeli Biznesu, przez co trafiła do elitarnego Klubu Gazeli Biznesu – grona najbardziej rozwijających się firm w Polsce. W roku 2016 firma dołączyła do zaszczytnego grona firm wyróżnionych „Diamentem Forbesa”.

Więcej informacji: www.blaupunkt.com

PODZIEL SIĘ NEWSEM ZE ZNAJOMYMI

MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ PONIŻSZE ARTYKUŁY?