BLAUPUNKT MSF701

Warszawa, 21 marca 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, rozszerza swoją ofertę maszynek do golenia o nowy model MSF701.

Maszynka do golenia to pomocnik każdego mężczyzny. Model MSF701 sprawi, że poranne golenie przestanie być obowiązkiem, a stanie się przyjemnością. Jak wiadomo, ogolona twarz lub dobrze zadbany zarost to niezaprzeczalna wizytówka każdego mężczyzny.

Cechą, która wyróżnia model MSF701 na tle innych golarek w ofercie marki Blaupunkt jest foliowy system tnący. Technologia foliowa to doskonałe rozwiązanie dla mężczyzn chcących zminimalizować ryzyko podrażnień nawet na skórze wrażliwej. Koniec z zaczerwieniami czy drobnymi ranami po goleniu. Użytkownicy z wyjątkowo delikatną skórą twarzy z pewnością ucieszy możliwość golenia „na mokro” z dodatkiem pianki lub żelu do golenia. Brak podrażnień to jednak nie jedyna zaleta foliowego systemu tnącego, kolejna to z pewnością niezwykła dokładność golenia. Maszynkę prowadzi się wzdłuż zarostu, dzięki czemu włosy ścinane są jeszcze dokładniej. Golarka posiada dwa bloki ostrzy osłoniętych foliami tnącymi usuwające nawet najdrobniejsze włoski oraz blok ostrzy przystrzygających dłuższy zarost. Po wysunięciu trymera znajdującego się z tyłu urządzenia, użytkownik ma możliwość wymodelowania także dłuższej brody.

Opływowy i smukły kształt golarki MSF701 zapewni idealny chwyt maszynki i zapobiegnie ryzyku niechcianych cięć oraz zminimalizuje dyskomfort wynikający z dłuższej pracy z urządzeniem. Zastosowana w urządzeniu wysokiej jakości akumulator litowy pozwala na 60 minut użytkowania bezprzewodowego, co z pewnością wystarczy na kilkakrotne wykonanie zabiegu golenia. Bateria nie jest obciążona efektem pamięci, nie wymaga formatowania, a dzięki temu nie traci tak szybko swojej maksymalnej pojemności. Czas pełnego naładowania akumulatora to zaledwie 90 minut. Maszynka, dzięki szóstej klasie wodoodporności może być użytkowana i czyszczona pod bieżącą wodą, co z pewnością docenią meżczyźni żyjący w pośpiechu. Ta zaleta skraca również czas przeznaczony na konserwację urządzenia do minimum. Komfortu obsługi urządzenia MSF701 dopełnia czytelny wyświetlacz LED, na którym użytkownik odczyta status urządzenia.

Specyfikacja techniczna MSF701:

• Potrójny system tnący
• 2 folie golące z zestawem noży pomiędzy
• Wodoodporna IPX6
• Wyświetlacz LED
• Trymer do ścinania dłuższego zarostu
• Zasilanie akumulatorowo-sieciowe
• Do 60 minut pracy bez konieczności ładowania, 90 minut do pełnego naładowania baterii
• Wysokiej jakości akumulator litowy bez efektu pamięci
• Cicha praca dzięki wysokoobrotowemu silnikowi
• Kod EAN: 5901750501791

Sugerowana cena detaliczna brutto: 249 zł

O firmie Blaupunkt.

Powstanie firmy datowane jest na 1923 rok, kiedy radiofonia stawiała w Niemczech pierwsze kroki, w Berlinie została założona firma „Ideal” produkująca początkowo słuchawki. Każdą parę słuchawek technicy firmy dokładnie sprawdzali i oznaczali symbolem jakości – niebieską kropką. W końcu Klienci zaczęli pytać o słuchawki z niebieską kropką i tak przyjęła się nowa nazwa Blaupunkt. Symbol jakości stał się znakiem firmowym, a w roku 1938 również nazwą firmy. 100 lat historii motoryzacji to również lata technicznych wynalazków firmy Blaupunkt. W roku 1932 zakłady Ideal wyprodukowały pierwsze w Europie radio samochodowe – model Blaupunkt AS 5, który stał się fundamentem rozwoju współczesnych samochodowych systemów audio. Obecnie marka w swoim portfolio posiada takie kategorie urządzeń jak car-audio, home audio, małe AGD, klimatyzacje, telewizory, systemy alarmowe, duże AGD do zabudowy.

Więcej informacji: www.blaupunkt.com

PODZIEL SIĘ NEWSEM ZE ZNAJOMYMI

MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ PONIŻSZE ARTYKUŁY?