AUDIOMEDIA AMR417BT

Warszawa, 2 marca 2017 – Firma 2N-Everpol, wyłączny dystrybutor produktów marki AUDIOMEDIA w Polsce, zajmującej jedno z czołowych miejsc w sprzedaży sprzętu car-audio w naszym kraju, już od marca wprowadza do sklepów najnowszy model radioodtwarzacza samochodowego AMR417BT. To kolejna propozycja marki Audiomedia dla osób, które cenią w urządzeniach samochodowych przede wszystkim funkcjonalność, jakość wykonania i prostotę użytkowania.

Radioodtwarzacze AUDIOMEDIA cieszą się dużą popularnością w naszym kraju, jak i za granicą dzięki swoim walorom użytkowym przy niezwykle atrakcyjnej cenie. Model AMR417BT to kolejny krok na drodze do dostarczenia klientom urządzeń car-audio o doskonałej jakości i funkcjonalności. Ten radioodbiornik to wybór dla osób, dla których zbyt duża ilosć skomplikowanych urządzeń w aucie jest zbędna, cenią sobie natomiast szybki i prosty dostęp do najważniejszych mediów, czyli radia i muzyki. Najnowsze urządzenie posiada wzmacniacz o dużej mocy 4 x 40W, tuner RDS oraz moduł Bluetooth służący do prowadzenia rozmów telefonicznych oraz streamingu muzyki.

AMR417BT wyposażony jest w elegancki zdejmowany panel przedni, w którym zainstalowany jest mikrofon do zestawu głośnomówiącego. Duży biały wyświetlacz LCD umieszczony jest za dodatkową szybką, co sprawia, że front urządzenia prezentuje się niezwykle estetycznie i przywodzi na myśl radia z wyższych segmentów cenowych. Po prawej stronie wyświetlacza znajduje się wejście AUX mini-jack oraz ukryte za odchylaną klapką wejście USB, natomiast dostęp do gniazda kart SD otrzymujemy po zdjęciu panelu. Dzięki nim z przenośnych nośników pamięci o pojemnościach aż do 32GB odtwarzać można ulubione pliki muzyczne skompresowane do formatów MP3 i WMA, a dodatkowo do wejścia AUX można podłączyć dowolny przenośny odtwarzacz muzyczny, posiadający wyjście słuchawkowe lub wyjście audio. Za pomocą portu USB można również naładować urządzenia przenośne. Przyciski i pokrętło podświetlane są kolorem czerwonym.

Tuner UKF posiada pamięć 18 stacji, a dzięki funkcji RDS możliwe jest komfortowe podróżowanie bez konieczności ciągłego dostrajania odbiornika do ulubionej stacji radiowej. Dodatkowo możliwe jest np. automatyczne przełączanie na radio w czasie nadawania wiadomości dla kierowców nawet wtedy, gdy wybrane jest zupełnie inne źródło dźwięku. Dzięki modułowi Bluetooth możliwe jest również bezpieczne i zgodne z przepisami prowadzenie rozmów telefonicznych podczas jazdy samochodem, co na pewno docenią osoby, dla których telefon to narzędzie pracy.

Do regulacji barwy dźwięku służą podstawowe regulatory tonów niskich i wysokich, korektor z fabrycznie zaprogramowanymi ustawieniami dla różnych gatunków muzyki (POP, CLASS, ROCK) oraz funkcja Loudness. W celu podłączenia zewnętrznego wzmacniacza użyć można 2-kanałowego wyjścia liniowego RCA. Radioodtwarzacze posiadają wbudowane gniazda ISO i półkieszeń montażową, a niewielka głębokość instalacyjna (10 cm) zapewni łatwość  montażu zarówno w samochodach osobowych, ciężarowych, jak i maszynach budowlanych, czy rolniczych. Radiodbiornik AMR417BT będzie doskonałym i niezastąpionym towarzyszem w każdej podróży samochodowej.

Sugerowana cena detaliczna brutto: 199zł

Specyfikacja techniczna:

•Zdejmowany panel
• Biały wyświetlacz LCD
• Czerwone podświetlenie przycisków
• Pokrętło regulacji głośności
• Zegar
• Złącze ISO w obudowie
• Półkieszeń montażowa
• Głębokość instalacyjna 10 cm
• Wzmacniacz 4 x 40W
• Tuner UKF
• Pamięć 18 stacji FM
• Przednie gniazdo kart SD/MMC
• Przednie gniazdo pamięci USB
– Obsługa plików MP3/WMA
– Pojemność nośnika max. 32GB
• Przednie wejście AUX mini-jack
• 2-kanałowe liniowe wyjście RCA

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.audiomedia.pl

O firmie AUDIOMEDIA.

Audiomedia zostala założona w 2003 roku przez włoski koncern Clarital S.p.A, jednego z czołowych dystrybutorów produktów marki Clarion w Europie. W początkowych założeniach miała być uzupełnieniem oferty marki Clarion, ale z czasem stała się solidną podstawą oferującą całą gamę produktów w bardzo atrakcyjnych cenach, czyli segmencie rynku nie konkurującym z produktami firmy Clarion. W 2008 roku produkty Audiomedia z dużym powodzeniem weszły na rynek polski. Trzy lata później, widząc potencjał i dopasowanie do wymagań swoich użytkowników, dotychczasowy dystrybutor – firma 2N-Everpol stał się właścicielem marki Audiomedia, otrzymując tym samym przepustkę do najlepszych światowych fabryk, gdzie swoje produkty wytwarzają najbardziej znane elektroniczne marki. Wraz z graficznym odświeżeniem logo marki i layoutu, Audiomedia stopniowo rozszerza portfolio produktów, oferując wiele nowych rozwiązań dedykowanych do samochodu: od słuchania ulubionej muzyki, poprzez oglądanie filmów po systemy do nawigacji GPS. W najbliższych planach firmy jest rozszerzenie oferty o inne urządzenia oparte na najnowszych trendach technologicznych z dziedziny elektroniki użytkowej, które wykraczają poza ramy car-audio. Więcej: www.audiomedia.pl

PODZIEL SIĘ NEWSEM ZE ZNAJOMYMI

MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ PONIŻSZE ARTYKUŁY?