Obraz jako system HiFi – absolutna nowość na rynku!

Warszawa, 26 stycznia 2016 – Firma 2N-Everpol, wyłączny dystrybutor w Polsce niemieckiej marki MyAudioArt, z przyjemnością przedstawia absolutną nowość na rynku – płaskie systemy HiFi, które wpasują się w każde wnętrze, jako wyjątkowy obraz wiszący na ścianie.

myaudioart_1

MyAudioArt to aktywne systemy głośnikowe, zamknięte w cienkiej stalowej ramie, pokryte wysokiej jakości cyfrową grafiką. Źródłem dźwięku może być dowolny smartfon wyposażony w Bluetooth bądź inne urządzenie podłączone do analogowego wejścia. Do wyboru jest rama w kolorze czarnym lub srebrnym, a gratką dla indywidualistów oraz projektantów i architektów wnętrz z pewnością będzie możliwość dopasowania grafiki do osobistych preferencji i projektu wnętrza. W zestawie otrzymuje się standardowy obraz oraz kupon na jeden dodatkowy, który wybrać można spośród bogatej bazy gotowych projektów lub zamówić wydruk z indywidualnie dostarczonego pliku. Zamawiając kolejne wzory każde wnętrze może w szybki sposób przejść totalną metamorfozę.

myaudioart_4

Bez względu na to, czy swój dom traktujesz jak miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi, swój własny kąt, gdzie odpoczywasz i relaksujesz się czy po prostu wyrażasz nim własną osobowość – myaudioart jest po to, by zapewnić wyjątkowe HIFI w niezwykłej oprawie. Łącząc w sobie doskonałą jakość muzyki z unikalnym projektem, uwzględnia indywidualne gusta w aranżacji wnętrz. Bez względu na to, czy Twoje miejsce pracy jest przeznaczone do spotkań z partnerami w biznesie, Twoimi Klientami czy może pacjentami – myaudioart łączy wykwintne otoczenie z eleganckim tłem muzycznym, tworząc przyjemny nastrój i niepowtarzalną atmosferę w każdym momencie, w dowolnej chwili. Wybierz źródło dźwięku, ulubioną muzykę i delektuj się dźwiękiem – myaudioart zapewnia połączenie z różnymi urządzeniami odtwarzającymi, jak smartfony, tablety, odtwarzacze MP3, odtwarzacze płyt CD, tunery radiowe itd. Możliwe są połączenia bezprzewodowe – dzięki modułowi Bluetooth V3.0 + EDR, który wyposażony w kodek aptX® zapewnia strumieniowe przesyłanie dźwięku w bezstratnej jakości płyty CD oraz połączenia przewodowe – dzięki wejściom audio z regulowaną czułością, co umożliwia dopasowanie do podłączonego źródła.

 myaudioart_3

Każdy cyfrowy wydruk myaudioart wykonany jest na najwyższej jakości tkaninie Deko-Tex, która zapewnia niezwykłą przepuszczalność dźwięku oraz wspaniałą głębię kolorów i ich wyjątkową trwałość w każdym środowisku. Dodatkowym wyposażeniem modelu MA5 jest funkcja diodowego oświetlenia Ambient Light. Piękne efekty świetlne tworzą atmosferę dobrego samopoczucia, a muzyka otrzymuje dodatkową dawkę dodatkowego uroku.


O firmie 2N-Everpol.

Firma 2N-EVERPOL powstała w 1992 roku zaczynając od dystrybucji opon, felg i kilku auto serwisów na terenie województwa mazowieckiego. Od 2003 roku firma stała się wyłącznym dystrybutorem najlepszych w swoich dziedzinach producentów branży car audio i elektroniki użytkowej tj.: Clarion, Blaupunkt, Audiomedia, Brax, Helix, Match , Lector czy Morel.

Drugą istotną działalnością firmy 2N-Everpol są usługi związane z caravaningiem. „Centrum Entuzjastów Caravaningu” w Tomicach k/Warszawy, jako największe centrum caravaningowe w Polsce, jest przedstawicielem w naszym kraju marek takich jak HOBBY, WEINSBERG, TABBERT, GIMEX oraz dystrybutorem marek MOVERA, FRANKANA , REIMO, DOMETIC, ISABELLA, VENTURA, KNAUS. Firma 2N-EVERPOL co roku, począwszy od 2009 otrzymuje prestiżowe wyróżnienie w postaci Gazeli Biznesu, przez co trafiła do elitarnego Klubu Gazeli Biznesu – grona najbardziej rozwijających się firm w Polsce.

Więcej informacji: www.myaudioart.pl i www.everpol.pl.

PODZIEL SIĘ NEWSEM ZE ZNAJOMYMI

MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ PONIŻSZE ARTYKUŁY?