BLAUPUNKT HSI701

Warszawa, 27 czerwca 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, rozszerza swoją ofertę żelazek parowych o nowy model – HSI701.

Żelazko znajdziemy w większości polskich domów, wszyscy cenimy sobie wygodę i komfort jego użytkowania. Aby prasowanie nie było udręką, urządzenie musi być poręczne, łatwe w obsłudze i przede wszystkim bezpieczne. Te wymagania z pewnością spełni debiutujący w portfolio marki Blaupunkt model HSI701, który przede wszystkim charakteryzuje się jakością użytych komponentów, zaawansowanymi technologiami oraz wysoką mocą 2600W zapewniającą komfortowe użytkowanie.  Teraz każdy użytkownik w szybki i łatwy sposób wyprasuje nawet mocno pogniecione tkaniny, zarówno na sucho jak i na mokro.

Stopa, najważniejsza część żelazka, została wykonana z ceramiki – najlepszego możliwego materiału, jaki można zastosować w urządzeniach, które wykonują pracę w wysokich temperaturach. Materiał ten doskonale wytrzymuje stan długotrwałego nagrzania, nie tracąc swoich właściwości. Dodatkowo, pokrycie ceramiczne stopy żelazka zostało wzbogacone antystatycznym turmalinem, mineralnym materiałem, który zapobiega elektryzowaniu się tkanin oraz minimalizuje naprężenia włókien. Wszystko to wpływa korzystnie na komfort prasowania oraz bezpieczeństwo.

Żelazko zostało wyposażone w funkcję anti-calc, co sprawia, że woda zmiękczana jest bezpośrednio w zbiorniku. Zapobiega to odkładaniu się kamienia w kanalikach parowych,  a co za tym idzie, urządzenie dłużej zachowuje swoje właściwości, bez potrzeby regularnego odkamieniania. Funkcja anti-drip oraz zastosowanie specjalnej membrany w stopie żelazka, zapobiega kapaniu wody na prasowane tkaniny, pozostawiając je suche, czyste i gładkie.

Funkcja Strażak została opracowana specjalnie z myślą o osobach żyjących w biegu oraz tych zapominalskich. Dzięki niej, włączone żelazko pozostawione bezczynnie, wyłączy się samo po upływie określonego, dbając o bezpieczeństwo i energooszczędność, co pozytywnie wpłynie na domowe rachunki ze energię. Komfortu użytkowania dopełnia doskonała ergonomia. Bardzo długi 2,5 m kabel zasilający oraz pojemny zbiornik na wodę (320ml) pozwalają na wygodną pracę z urządzeniem, nawet gdy prasujemy będąc daleko od gniazdka elektrycznego, bądź gdy nie chcemy zbyt często uzupełniać wody. Model ten przykuwa uwagę nowoczesnym, czarno-niebieskim designem, który z pewnością przypadnie do gustu estetom. Dzięki swojej funkcjonalności, żelazko parowe HSI701 marki Blaupunkt będzie stanowić doskonałe uzupełnienie praktycznych sprzętów w każdym domu.

Specyfikacja techniczna HSI701:
•    Strumień pary do 45g/min
•    Wyrzut pary do 120g/min
•    Ceramiczna stopa z jonizującym turmalinem
•    Wielkość stopy żelazka: 22,8 x 11,7cm
•    Długość kabla zasilającego: 2,5m
•    Funkcje: anti-calc, anti-drip (blokada kapania), samooczyszczanie
•    Strażak – automatyczne wyłączanie
•    Zbiornik na wodę 320ml
•    Zasilanie 220-240V~50/60Hz, moc: 2600W
•    Waga: 1,34 kg
•    Wymiary: 30,3 x 12,6 x 15,2 cm
•    Kod EAN: 5901750501555

Sugerowana cena detaliczna brutto: 189 zł

O firmie Blaupunkt.

Powstanie firmy datowane jest na 1923 rok, kiedy radiofonia stawiała w Niemczech pierwsze kroki, w Berlinie została założona firma „Ideal” produkująca początkowo słuchawki. Każdą parę słuchawek technicy firmy dokładnie sprawdzali i oznaczali symbolem jakości – niebieską kropką. W końcu Klienci zaczęli pytać o słuchawki z niebieską kropką i tak przyjęła się nowa nazwa Blaupunkt. Symbol jakości stał się znakiem firmowym, a w roku 1938 również nazwą firmy. 100 lat historii motoryzacji to również lata technicznych wynalazków firmy Blaupunkt. W roku 1932 zakłady Ideal wyprodukowały pierwsze w Europie radio samochodowe – model Blaupunkt AS 5, który stał się fundamentem rozwoju współczesnych samochodowych systemów audio. Obecnie marka w swoim portfolio posiada takie kategorie urządzeń jak car-audio, home audio, małe AGD, klimatyzacje, telewizory, systemy alarmowe, duże AGD do zabudowy.

O firmie 2N-Everpol.

Firma 2N-EVERPOL powstała w 1992 roku zaczynając od dystrybucji opon, felg i kilku auto serwisów na terenie województwa mazowieckiego. Firma jest wyłącznym dystrybutorem najlepszych w swoich dziedzinach producentów branży elektroniki użytkowej tj. Blaupunkt, Clarion, Audiomedia, Brax, Helix, Match , Myaudioart, Lector czy Morel, a także produktów z kategorii małego AGD marki Blaupunkt. Drugą istotną działalnością firmy 2N-Everpol są usługi związane z caravaningiem. „Centrum Entuzjastów Caravaningu” w Tomicach k/Warszawy, jako największe centrum caravaningowe w Polsce, jest przedstawicielem w naszym kraju marek tj. HOBBY, MORELO, WEINSBERG, TABBERT, GIMEX, FLAMEFIELD oraz dystrybutorem marek MOVERA, FRANKANA , REIMO, DOMETIC, ISABELLA, VENTURA, KNAUS. Firma 2N-EVERPOL co roku, począwszy od 2009 otrzymuje prestiżowe wyróżnienie w postaci Gazeli Biznesu, przez co trafiła do elitarnego Klubu Gazeli Biznesu – grona najbardziej rozwijających się firm w Polsce. W roku 2017 firma kolejny raz dołączyła do zaszczytnego grona firm wyróżnionych „Diamentem Forbesa”.

Więcej informacji: www.blaupunkt.com

PODZIEL SIĘ NEWSEM ZE ZNAJOMYMI

MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ PONIŻSZE ARTYKUŁY?