BLAUPUNKT MAŁE AGD

Warszawa, 2 listopada 2016 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, poszerza ofertę asortymentową, wprowadzając na rynek produkty z kategorii Małego AGD.

Nowa kategoria w portfolio firmy jest wynikiem wysokiej pozycji marki Blaupunkt na rynku, a także jej ciągłym rozwojem i dynamicznym wzrostem liczby produktów w ofercie.

Urządzenia małego AGD, które marka proponuje swoim Klientom, to wyspecjalizowane i niezwykle funkcjonalne urządzenia dostosowane do różnych potrzeb użytkowników, dzięki którym codzienne czynności domowe staną się łatwe i przyjemne. Cechuje je wysoka jakość wykonania, stonowana kolorystyka, nowoczesne wzornictwo, a zarazem przystępna cena.

Portfolio marki otwierają ciśnieniowe kolbowe ekspresy do kawy CMP301 oraz CMP401, które spełnią wymagania i zadowolą najbardziej wymagających użytkowników i pasjonatów kawy. Klasyczny design sprawi, że z łatwością wkomponują się one w każdą kuchenną przestrzeń.

Najwyżej klasy nawilżacz powietrza AHS601 z wbudowanym jonizatorem oraz funkcją aromaterapii to kolejne urządzenie w ofercie, który znajdziemy na sklepowych półkach. Dzięki AHS601 użytkownik ma możliwość utrzymania niezwykle ważnej dla zdrowia, optymalnej wilgotności w pomieszczeniu. Nawilżacz AHS601 charakteryzuje się przyjaznym użytkownikowi panelem sterowania i pilotem do zdalnego zarządzania urządzeniem.

Nawilżacz powietrza Blaupunkt AHS601

Nawilżacz powietrza Blaupunkt AHS601

Firma w wachlarzu produktów posiada również nowoczesne modele sokowirówek EJE501 oraz EJE801 – urządzenia idealne do przygotowania klarownego i pełnego witamin soku, który jakością i walorami smakowymi jest nieporównywalny z sokami ze sklepowej półki. Dodatkowo sokowirówka EJE801 posiada funkcję blendera pozwalającą przygotować desery, koktajle oraz tak popularne „smoothie.”

Kolejne urządzenia, które marka Blaupunkt proponuje swoim Klientom – frytkownice beztłuszczowe AFD501 i AFD601, cechuje nowoczesny design i technologia – produkty są podgrzewane i opiekane za pomocą wiru ciepłego powietrza. Urządzenia te zdecydowanie powinny znaleźć się w kuchni każdej osoby dbającej o zdrowie swoje i swoich najbliższych.

W asortymencie swoje miejsce znalazły również wysokiej jakości tostery TSP601, TSS701 oraz TSS801BK/SS, dzięki którym w szybki i łatwy sposób przygotujemy smaczne tosty, jeden z najpopularniejszych śniadaniowych przysmaków.

Pierwszą partię produktów Małego AGD, którą marka zaprezentowała swoim Klientom, zamykają stalowe, szklane i plastikowe czajniki elektryczne, wykonane z najlepszej jakości materiałów bezpiecznych dla zdrowia, o zróżnicowanej mocy i pojemności wyposażone w kontrolery gwarantujące użytkownikowi bezpieczeństwo w trakcie użytkowania.

Portfolio urządzeń z kategorii małego AGD marki BLAUPUNKT systematycznie będzie odświeżane i poszerzane o nowe, bardziej innowacyjne modele.

O firmie Blaupunkt.

Powstanie firmy datowane jest na 1923 rok, kiedy radiofonia stawiała w Niemczech pierwsze kroki, w Berlinie została założona firma „Ideal” produkująca początkowo słuchawki. Każdą parę słuchawek technicy firmy dokładnie sprawdzali i oznaczali symbolem jakości – niebieską kropką. W końcu Klienci zaczęli pytać o słuchawki z niebieską kropką i tak przyjęła się nowa nazwa Blaupunkt. Symbol jakości stał się znakiem firmowym, a w roku 1938 również nazwą firmy. 100 lat historii motoryzacji to również lata technicznych wynalazków firmy Blaupunkt. W roku 1932 zakłady Ideal wyprodukowały pierwsze w Europie radio samochodowe – model Blaupunkt AS 5, który stał się fundamentem rozwoju współczesnych samochodowych systemów audio.

W Polsce Blaupunkt obecny jest od 1993 roku. Oferuje między innymi komponenty z zakresu elektroniki użytkowej, w skład której wchodzą urządzenia car audio oraz dynamicznie rozwijający się segment domowego sprzętu audio.

Wyłącznym dystrybutorem tych kategorii produktowych marki Blaupunkt w Polsce jest 2N-Everpol Sp. z o.o.

PODZIEL SIĘ NEWSEM ZE ZNAJOMYMI

MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ PONIŻSZE ARTYKUŁY?