Warszawa, 30 września 2014 – Firma 2N-Everpol, wyłączny dystrybutor najlepszych w swoich dziedzinach producentów branży car audio i elektroniki użytkowej tj.: Clarion, Blaupunkt, Audiomedia, Brax, Helix, Match i Block, z przyjemnością informuje, iż w ramach poszerzenia swojej oferty w dziedzinie dystrybucji produktów Home Hi-Fi, rozpoczęła współpracę z uznanymi na całym świecie producentami sprzętu home audio Morel i Lector.

Izraelska firma MOREL to fabryka głośników z prawie 40-letnią tradycją. W 1975 roku Meir Mordechai zainspirowany miłością do muzyki i motywowany snem o stworzeniu głośnika idealnego założył firmę, która do dzisiaj konsekwentnie ustanawia standardy w doskonałej jakości dźwięku. Marka MOREL na całym świecie ceniona jest zarówno wśród producentów zespołów głośnikowych, jak i koneserów muzyki, dzięki produktom kojarzonym ze słodkim, niesamowicie muzykalnym i naturalnym brzmieniem.

W ofercie znajduje się m.in. klasyczny dział kolumn, a w nim legendarna już konstrukcja Fat Lady, czy najnowszy Sopran, które wyróżniają się innowacyjną obudową wykonaną w całości z włókna węglowego. Słynne Octave to już kolejna generacja cenionych kolumn, a ofertę otwiera budżetowa seria Solan. Kolejny dział to od ponad dziesięciu lat rozwijana seria SoundSpot™. Nowocześnie, a zarazem dyskretnie wyglądające kuliste obudowy wykonane z metalu zawierają koncentryczne bądź koaksjalne głośniki, które uzupełniać można o aktywne subwoofery i w zależności od posiadanego systemu używać zarówno do stereo, jak i kina domowego. Ostatnią grupą produktów są SoundWall i Grand Harmony – głośniki instalacyjne do zabudowy w ścianach i podwieszanych sufitach. Różnorodność cenowa sprawia, iż każdy wielbiciel dobrego brzmienia znajdzie coś dla siebie, odpowiednio dopasowanego do swojego gustu, designu wnętrza, jak i zasobności portfela.

Włoska manufaktura LECTOR od 1982 roku ręcznie produkuje nietuzinkowo wyglądającą i świetnie brzmiącą elektronikę stereo. Właściciel firmy, Claudio Romagnoli osobiście dba, aby każdy użytkownik otrzymał urządzenie, które zadowoli jego zmysły i sprosta oczekiwaniom wymagających słuchaczy. Każdy produkt jest dokładnie przemyślany i indywidualnie zaprojektowany, a przed opuszczeniem fabryki skrzętnie badany i testowany.

LECTOR jest prekursorem hybrydowych wzmacniaczy lampa/MOSFET, ale w jego ofercie znajdziemy także lampowe przedwzmacniacze, lampowe przetworniki cyfrowo/analogowe oraz lampowe odtwarzacze CD z realnym lampowym stopniem wyjściowym. LECTOR, wraz ze swoim sprzętem, udostępnia odbiorcy zaawansowaną technicznie elektronikę oferującą wykwintne, niezwykle muzykalne i przestrzenne brzmienie, a dzięki akrylowym frontom i drewnianym bokom ponadczasową elegancję w klasycznym stylu.

Więcej informacji na stronach www.morelhifi.pl i www.lector-audio.pl.